company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

З 15 лютого по 5 квітня 2023 року за участю Міністерство закордонних справ України, Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Українська Асоціація зовнішньої політики та Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету “Острозька академія” був проведений Всеукраїнський конкурс студентських есе до 60-ї річниці ухвалення Віденської конвенції про консульські зносини.

Конкурс викликав активний інтерес у студентів спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

Результати університетського конкурсу студентських есе:

I місце – Єрмошкіна А. (1 курс);

II місце – Філенко Елліна (2 курс);

III місце – Чала Анна (2 курс).

Переможець університетського конкурсу Єрмошкіна А. приймала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських есе до 60-ї річниці ухвалення Віденської конвенції про консульські зносини